oceny - puzzle online

W Hiszpanii krajowa agencja ds. Oceny jakości i akredytacji (hiszpański: Fundación Agencia Nacional de Evaluación de la Calidad y Acreditación, ANECA) jest upoważnionym organem krajowym, którego celem jest zapewnienie zewnętrznego zapewnienia jakości hiszpańskiego systemu szkolnictwa wyższego i przyczynienie się do jego ciągłe doskonalenie poprzez ocenę, certyfikację i akredytację. ANECA została utworzona jako fundacja w 2002 r. przez Gabinet Hiszpanii na podstawie Ustawy Organicznej Uniwersytetów i ma status Organizacji Autonomicznej (OA). Jest członkiem Europejskiego Konsorcjum ds. Akredytacji w szkolnictwie wyższym (ECA).

Misja

Misją ANECA jest koordynacja polityk zapewniania jakości (QA) na hiszpańskich uniwersytetach. Takie polityki mają na celu dopasowanie uniwersytetu do rynku. Poprzez publikowane raporty oceniające, prowadzące do certyfikacji i akredytacji, ANECA ma na celu mierzenie wyników szkolnictwa wyższego w sektorze publicznym według obiektywnych kryteriów i przejrzystych procesów. Jego ostatecznym celem jest zagwarantowanie i upowszechnienie jakości oferty uniwersytetów, zapewniając integrację uniwersytetów z Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego.

Struktura

Fundacja ANECA składa się z jej zarządu (Gerencia), Rady Prezesów (Consejo Rector), w tym Ministra Edukacji, oraz kilku rad doradczych (Comisiones de Asesoramiento). Obecnym dyrektorem jest José Arnáez Vadillo, mianowany w lutym 2017 r. Byli dyrektorzy to Ismael Crespo Martínez (założyciel, 2002- 2004 ), Francisco Marcellán ( 2004 -2006), Gemma Rauret (2006-2009), Zulima Fernández Rodríguez (2009- 2012 ) i Rafael van Grieken Salvador ( 2012 - 2016 ).

Statut stanowi, że dyrektor mianowany jest na czteroletnią kadencję przez Radę Prezesów na wniosek Ministra Edukacji, Polityki Społecznej i Sportu.

Ołówek różnorodny puzzle onlineZapieczętuj przyjaciela niedźwiedzia puzzle onlinePUZLE FAJNE ROLNICZE puzzle onlinePsychopedagogika puzzle onlineNiedźwiedź brunatny puzzle onlineZarządzanie talentami ludzkimi puzzle online