10.0 JUSTYNA 12 2020-07-16
12
202
0

Представницьку кар'єру Кліх грав у збірній Польщі U-18, в якій провів п'ять матчів [18]. У збірній U-19 виступили, серед інших, у товариському матчі з Литвою 1:0, змінивши на початку другого тайму Аріель Борисюк [19]. Через два дні він відіграв повні 90 хвилин у матчі-реванші, в якому поляки перемогли з рахунком 3:0, і він забив один із голів [20] [21]. У жовтні зіграв із рахунком 2:1 відбірковий матч до чемпіонату Європи з Чорногорією [22]. У листопаді 2009 року був вперше викликаний — як резервний гравець — до збірної U-21. 5 червня дебютував за дорослу збірну в матчі з Аргентиною з рахунком 2:1. Він увійшов на 89-й хвилині матчу [23]. Його призначив тренер збірної Польщі Вальдемар Форналік на товариський матч з Данією. Він вийшов у стартовій одинадцятці, а на 4-й хвилині забив свій перший гол у збірній.

Найкращі результати для розміру Оновлюється кожні 10 хв

Червоний колір Польща Аргентина Бразилія Литва Європа Чорногорія Team Данія Усмішка Лоб Борода Facial hair Особа Чоловік Обличчя Командні види спорту гравець Футболіст Різновиди футболу Збірна Польщі з футболу Чемпіонат Футбольної ліги Бейсбол Вольфсбург (футбольний клуб) Південна Америка польща національний футбол холдинг Південна Європа Північна Європа Ріу-Гранді-ду-Сул