MovieStarPlanet - puzzle online

MovieStarPlanet

MovieStarPlanet (w Hiszpanii również jako MyStarPlanet) – komputerowa gra edukacyjna stworzona przez duńskiego projektanta Clausa Jensena, wydana w 2009 roku na platformach iOS, Android oraz Microsoft Windows. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

W MovieStarPlanet gracze tworzą własne gwiazdy filmowe, które mogą uczestniczyć w produkcji krótkich filmów. Istnieje również możliwość umeblowania własnego domu, porozmawiania z innymi graczami oraz uczestniczenia w minigrach (np. rysowanie, projektowanie ubrań itp.). Produkcja sprzyja tworzeniu społeczności graczy, którzy mogą się wymieniać stworzonymi filmami oraz nawiązywać przyjaźnie z innymi użytkownikami.

MovieStarPlanet zdobyła ogromną popularność na całym świecie. W czerwcu 2013 roku, szczytowym momencie popularności, grało w nią 100 milionów użytkowników. Sukces gry MovieStarPlanet przyczynił się do otwarcia w Danii markowej sieci sklepów z koszulkami, jak również do powstania czasopisma wydanego przez Egmont.

W 2020 ukazała się kontynuacja gry – MovieStarPlanet 2. Wydano ją w wersji beta.

MovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineBlockStarPlanet puzzle onlineBlockStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet puzzle onlineMovieStarPlanet 2 puzzle onlinepakiecik żółwikowy xd puzzle onlineMsp Puzzle puzzle online