Garden roses - puzzle online

Coś o kwiecie róża herbaciana. Inaczej Herbata hybrydowa to nieformalna klasyfikacja ogrodnicza dla grupy róż ogrodowych. Zostały one stworzone przez krzyżowanie dwóch rodzajów róż, początkowo poprzez hybrydyzację wieczystych roślin hybrydowych z różami herbacianymi. Jest to najstarsza grupa sklasyfikowana jako nowoczesna róża ogrodowa.

Herbaty hybrydowe wykazują cechy pośrednie między obojgiem rodziców, są twardsze niż często dość delikatne herbaty (choć nie tak twarde jak hybrydowe perpetumy) i bardziej skłonne do powtarzania kwitnienia niż nieco błędnie nazwane hybrydowe perpetity (jeśli nie tak jak zawsze) kwitnące jak herbata).

Hybrydowe kwiaty herbaty są dobrze uformowane z dużymi, wysoko-wyśrodowanymi pąkami, wspartymi na długich, prostych i pionowych pędach. Każdy kwiat może urosnąć do szerokości 8-12,5 cm. Herbaty hybrydowe to najpopularniejszy rodzaj róż z wyboru ze względu na ich kolor i formę kwiatu. Ich kwiaty są zwykle przenoszone pojedynczo na końcu długich łodyg, co czyni je popularnymi jako kwiaty cięte.

Większość hybrydowych krzewów herbacianych ma tendencję do przyzwyczajenia i osiąga od 0,75 do 2,0 m wysokości, w zależności od odmiany, warunków wzrostu i reżimu przycinania. To prowincjonalny kwiat terytorium stolicy Islamabadu. Róża herbaciana to piękny kwiat. Kolor róży herbacianej jest bardzo wyjątkowy. Wiele kobiet uwielbia róże herbacianą.