10.0 JUSTYNA 12 2020-07-16
12
202
0

Представителна кариера Клич игра в националния отбор на Полша U-18, в който вкара пет мача [18]. В състава на U-19 той се представи наред с други при победа с 1: 0 в приятелски мач с Литва, промени в началото на второто полувреме Ариел Борисюк [19]. Два дни по-късно той игра за цели 90 минути в реванш, в който поляците спечелиха с 3: 0 и вкара един от головете [20] [21]. През октомври той спечели елиминационен мач с 2: 1 до европейското първенство с Черна гора [22]. През ноември 2009 г. той беше назначен - като резервен играч - за първи път да представлява U-21. На 5 юни той дебютира в отбора за възрастни при победа с 2: 1 над Аржентина. Той влезе в 89-ата минута на срещата [23]. Той бе назначен от треньора на полския национален отбор Валдемар Форналик за приятелски мач срещу Дания. Той излезе в елементарната единадесет и вече в 4-ата минута вкара първия си гол в националния отбор.