202
0
Podobne puzzle w sklepie Sklep Puzzle Factory
Harry Potter Harry Potter 1000 elementów 32,99 zł Compact Harry Potter Compact Harry Potter 1000 elementów 32,99 zł Twoja ulubiona Barbie Twoja ulubiona Barbie 300 elementów 21,99 zł Harry Potter Harry Potter 1000 elementów 32,99 zł

Kariera reprezentacyjna Klich grał w reprezentacji Polski U-18, w której zaliczył pięć spotkań[18]. W kadrze U-19 wystąpił m.in. w wygranym 1:0 towarzyskim meczu z Litwą, zmieniając na początku drugiej połowy Ariela Borysiuka[19]. Dwa dni później zagrał przez pełne 90 minut w rewanżu, w którym Polacy zwyciężyli 3:0, a on strzelił jedną z bramek[20][21]. W październiku wystąpił wygranym 2:1 meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy z Czarnogórą[22]. W listopadzie 2009 roku został po raz pierwszy powołany – jako zawodnik rezerwowy – do reprezentacji U-21. 5 czerwca zadebiutował w dorosłej reprezentacji w meczu z Argentyną wygranym 2:1. Wszedł w 89. minucie spotkania[23]. Został powołany przez selekcjonera reprezentacji Polski Waldemara Fornalika na mecz towarzyski z Danią. Wyszedł w podstawowej jedenastce i już w 4. minucie strzelił swojego pierwszego gola w reprezentacji.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru Aktualizowane co 10 min.

Barwa czerwona Polska Argentyna Brazylia Litwa Europa Czarnogóra Zespół (zarządzanie) Dania Uśmiech Czoło (anatomia) Broda (zarost) Zarost Osoba Mężczyzna Twarz Sport zespołowy gracz Piłkarz Futbol Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn EFL Championship Baseball VfL Wolfsburg Ameryka Południowa polska piłka nożna narodowa trzymać Europa Południowa Europa Północna Rio Grande do Sul