tyler lockwood - puzzle online

The Vampire Diaries to amerykański serial fantasy- dramat, który po raz pierwszy był emitowany w The CW od 2009 do 2017 roku, emitując 171 odcinków przez 8 sezonów. Kevin Williamson i Julie Plec adaptowali serial telewizyjny z powieści L.J. Smitha o tej samej nazwie. Niektóre z postaci pojawiły się w serii spin-off, The Originals.

Serial rozgrywa się w fikcyjnym mieście Mystic Falls w Wirginii. Głównym punktem programu jest trójkąt miłosny - z udziałem Eleny Gilbert i braci wampirów Stefana i Damona Salvatore - oraz nadnaturalna historia miasta, w której uczestniczą przyjaciele i krewni Eleny.

Poniżej znajduje się lista stałych klientów serii, którzy pojawiają się w co najmniej jednym z ośmiu sezonów serii. Znaki są wymienione w kolejności, w jakiej zostały po raz pierwszy zapisane w serii.

Klawisz

     = Główna obsada ( aktor otrzymuje w tym sezonie "Obsada")

     = Powtarzające się obsady ( aktor pojawia się w dwóch lub więcej odcinkach tego sezonu)

     = Gość gości ( aktor pojawia się tylko w jednym odcinku w tym sezonie)

Grana przez Ninę Dobrev

Główne sezony: 1-6

Gość, który wystąpi w sezonie: 8

Elena Gilbert (w oparciu o Elenę Gilbert z powieści ) jest główną postacią i główną bohaterką serii przez pierwsze sześć sezonów. Jest biologiczną córką Johna Gilberta i Isobel Flemming oraz adoptowaną córką Graysona i Mirandy Gilbert. Ma młodszego przybranego brata o imieniu Jeremy Gilbert, który później okazuje się jej biologicznym kuzynem.