Ojciec - puzzle online

Ojciec (tato, tata ) – mężczyzna, który znajduje się w relacji pokrewieństwa z dzieckiem. Pokrewieństwo to może być oparte na tym, że uczestniczy on w wychowaniu dziecka lub że je począł; jest to jedna z podstawowych relacji w rodzinie. Antropologia uznaje ojcostwo społeczne (pater) i ojcostwo genetyczne (genitor).

W prawie rodzinnym ojciec jest wstępnym krewnym pierwszego stopnia w linii prostej, od którego dziecko pochodzi bezpośrednio. W genealogii ojca z dzieckiem łączy filiacja, a z matką dziecka – koicja.

W języku mówionym ojcem nazywa się czasem także teścia. Ojciec wychowujący dzieci z poprzedniego małżeństwa swojej żony to ojczym.

Syn marnotrawny puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineszczęśliwa rodzina na pikniku w parku puzzle onlineMoja rodzina puzzle onlinePierwsza miłość- Marysia i Paw puzzle onlineMalarstwo. puzzle onlineRodzinne puzzle puzzle onlineŚwięta Rodzina puzzle onlineMaryja z młodym Jezusem Chrystusem puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineŚwięty Józef przy pracy puzzle onlineRodzina puzzle onlineŚwięty Józef puzzle onlineOczekiwany prezent puzzle onlinePowrót żołnierza do domu - Słodki dom! puzzle onlineRodzina składająca się z 4 członków puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineZagraj w kolejkę z dziadkiem puzzle onlinemonika mazur puzzle onlineM jak miłość Tvp 2 puzzle onlineOjciec puzzle online
Wspólnota kościelna braci puzzle onlineSzczęśliwa rodzina puzzle onlineW ogrodzie dziadka puzzle onlineM jak miłość Tvp2 puzzle onlineczołg wojenny puzzle onlineMarzenia i myśli puzzle onlineSzczęśliwa rodzina puzzle onlinePRAWO DO ŻYCIA puzzle onlineŚwięty Józef puzzle onlinemoja rodzina puzzle online✿Bangtan Sonyeondan ✿ puzzle onlineRodzina wielopokoleniowa puzzle onlineDzień ojca puzzle onlineWitamy w domu Shark! puzzle onlinenasz ojciec puzzle onlineMOJA  RODZINA. puzzle onlinePrzyłapany:) upss będzie kara puzzle onlineSamica ze źrebakiem puzzle onlineWesołych Świąt puzzle onlineRodzina jazda rowerami na plaży puzzle onlineDLA TATUSIA puzzle onlineBaby Shark i Daddy Shark puzzle onlinesuper przystojny święty mikołaj puzzle onlineDopasowanie piłki nożnej dla dzieci puzzle online