blok - puzzle online

Blok jest terminem australijskim dla małego gospodarstwa rolnego. Rząd stosuje blokady blokowe w celu wspierania decentralizacji i podczas kryzysów finansowych, aby dać rodzinom bezrobotnych szansę (często iluzoryczną) stać się głównymi producentami. Może również odnosić się do wyboru stylu życia lub "gospodarstwa hobbystycznego" dla osób z niezależnym źródłem dochodu.

W częściach Australii działki o powierzchni od 6 do 20 akrów (2 do 8 ha) zostały przydzielone przez rząd robotnikom klasy robotniczej przy nominalnym czynszu w czasie kryzysu w latach 90. XIX wieku w celu zapewnienia im pracy i, potencjalnie, źródło przychodów. Niektórzy w końcu prosperowali, ale ci na marginalnej ziemi byli skazani na niepowodzenie. Zwolennikami "systemu blokowego" była George Witherage Cotton. Posiadacze takich działek określani byli jako "blokery" lub "blokady".

drewniane klocki puzzle onlineSamochody dla dzieci puzzle onlinePanorama miasta puzzle onlinebrązowe drewniane klocki na białej powierzchni puzzle onlineKolorowe drewniane bloki puzzle onlineMiniaturowy pojazd budowlany puzzle onlinePośród nas puzzle online