99 sposobów zabić Hermiona Granger

7.0 Cool Wizz 228 2021-05-06
99 sposobów zabić Hermiona Granger puzzle online
228
67
1

Minister Hermiona Granger (ur. 19 września 1979 r.) była angielską mugolską czarownicą urodzoną w rodzinie państwa Granger. W wieku jedenastu lat dowiedziała się o swojej magicznej naturze i została przyjęta do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Hermiona zaczęła uczęszczać do Hogwartu w 1991 roku i została przydzielona do domu Gryffindoru. Posiadała błyskotliwy umysł akademicki i okazała się być utalentowaną uczennicą w prawie każdym przedmiocie, który studiowała.

Hermiona po raz pierwszy spotkała Harry'ego Pottera i Rona Weasleya w Hogwarckim Ekspresie, którzy uznali ją za nieprzyjazną i nieco "nieznośną wszystkowiedzącą", a wrażenie to potęgowały jej ciągłe poprawne odpowiedzi i chęć przypodobania się profesorom. W 1991 roku, w Halloween, po uratowaniu jej przed trollem, z wdzięcznością zaskoczyła chłopców biorąc winę na siebie, dzięki czemu szybko się z nimi zaprzyjaźniła. Później odegrała kluczową rolę w ochronie Kamienia Filozoficznego przed Voldemortem.

Wiechlinowate Kobieta Barwa zielona Dziewczyna Emma Watson Malarstwo Komputer Włos Blond (kolor) Long hair Layered hair Brown hair Black hair Broda (anatomia) Plakat Osoba Mężczyzna elektryczny błękit Rzęsa (anatomia) Wargi ust Portret Szczęście Twarz Ręka Portrait photography Lampa błyskowa Gest Koszula Laptop Telefon komórkowy Step cutting Harry Potter (seria powieści) Telefon Harry Potter i przeklęte dziecko Hermiona Granger Ron Weasley Street style młody J.K. Rowling ludzie w przyrodzie Looking trzymać za pomocą Sitting

Ułóż podobne puzzle

Komentarze

Linda hermione!!!

Oceń tę grę

7.0 Twój głos:

Dodaj komentarz

Inne puzzle z kategorii Ludzie