Leon i Violetta

fusia2 324 2016-08-15
Leon i Violetta
324
18
0

Leon i Violetta poznają się, kiedy to on ratuje ją przed potrąceniem przez grupę deskorolkarzy. Dziewczyna od razu spodobała się Leonowi. Początkowo chciał się z nią umawiać tylko po to by zemścić się na Tomasie, z czasem jednak prawdziwie się w niej zakochuje. W pierwszym sezonie Violetta jest w rozterce, gdyż pomimo, że kocha Leona to czuje coś do Tomasa. Z ich uczucia rodzi się piosenka "Podemos", która obu z nich się przyśniła. Ostatecznie pod koniec sezonu Violetta mówi Leonowi i Tomasowi, że są jeszcze za młodzi na prawdziwą miłość.

W drugim sezonie po powrocie do Studio Violetta zdaje sobie sprawę, że ciągle coś czuje do Leona i chciałaby do niego wrócić. Na drodze staje im jednak Diego, który w czasie koncertu całuje Violettę na oczach Leona. Ten incydent doprowadza do ich zerwania, a Leon znajduje pocieszenie w ramionach Lary. Z czasem i Violetta zaczyna spotykać się z Diego, pomimo swoich uczuć do Leona. Przez pewien czas tych dwoje naprawdę skacze sobie do gardła, jednak po pewnym czasie z odcinka na odcinek znowu stają się przyjaciółmi, a ich uczucia powracają. Nie chcą być razem z racji tego, że każdy z nich ma kogoś. Po zerwaniu Leona i Lary oraz po oszustwie Diega w stosunku do Violetty zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Na koniec odcinka 80 Leon wyznaje miłość Violetcie, a ona to odwzajemnia, dochodzi także do długo wyczekiwanego beso Leonetty. W tym sezonie również z ich miłości rodzi się piosenka "Nuestro Camino", która podobnie jak "Podemos" im się przyśniła.

Na początku sezonu są ze sobą bardzo szczęśliwi. Leon przygotował cudowną niespodziankę na urodziny Violi, a także skomponował dla niej piosenkę "Amore en el Aire". Niestety kiedy YouMix likwiduje zespół Leona, a on odchodzi ze Studia, zaczynają się między nimi sprzeczki, które doprowadzają do ich rozstania. Kolejnym powodem była także zazdrość Vilu o Gary, dlatego postanawia się przebrać i śledzić życie Leona jako Roxy, w której chłopak się zakochuje. Po odkryciu prawdy Leon znienawidził Violettę za to co zrobiła. Po rozmowie z Andresem zdaje sobie sprawę z tego, że kochając Roxy kocha Violettę. Stopniowo zaczyna jej wybaczać. W odcinku 60 Leon i Violetta śpiewają piosenkę "Descubri", a następnie całują się. W następnym odcinku po rozmowie decydują się pozostać przyjaciółmi. Z odcinka na odcinek można zauważyć,

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 18×18Aktualizacja co 2h

Ułóż podobne puzzle

Oceń tę grę

Te puzzle nie mają jeszcze ocen. Jak ty je oceniasz? Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii