Ninjago film

7.5 ninjago 84 2017-10-10
Ninjago film - Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu (ang. Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu) – amerykańsko-duński serial animowany stworzony na podstawie serii zabawek o tym samym tytule, inspirowany folklorem Japonii (12×7)
84
1527
5

Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu (ang. Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu) – amerykańsko-duński serial animowany stworzony na podstawie serii zabawek o tym samym tytule, inspirowany folklorem Japonii. Światowa premiera serialu miała miejsce 11 stycznia 2011 roku na antenie amerykańskiego Cartoon Network i duńskiego Nickelodeon W Polsce pierwsza seria początkowo wydana została na DVD (7 września 2011). W telewizji serial zadebiutował 10 lutego 2012 na antenie teleTOON+, gdzie premierowo emitowano serie od pierwszej do trzeciej. Od serii czwartej emitowany jest na Cartoon Network Polska. 22 września 2017 roku planowana jest premiera filmu na temat fabuły Lego Ninjago.

Najlepsze wyniki dla rozmiaru 12×7Aktualizacja co 2h

Ułóż podobne puzzle

komentarze

Znowu ja. Jeszcze poproszę więcej puzzli lego ninjago z podniebnymi piratami. Bardzo fajny obrazek szczególnie dlatego że tam są moje ulubione postacie z ninjago czyli podniebni piraci. I jeszcze ap ropo tego moim ulubionym podniebnym piratem jest Dublon który jest na dole po prawej. WHAT?? BARDZO FAJNE JA W TĄ GRE . jest bardzo łatwe

Oceń tę grę

7.5 Twoja ocena:

Skomentuj te puzzle

Inne z tej kategorii