0
0
0
Puzzle Factory

Ariana Grande

10.0 nessun voto ancora - sii il primo!
il tuo voto:
Ariana Grande - Grande zaczęła swoją karierę występami podczas lokalnych imprez sportowych organizowanych głównie na Florydzie. W 2008 roku zagrała w musicalu 13, rok później wcieliła się w rolę Caterina (2×2)

0:00

4

Ariana Grande - Grande zaczęła swoją karierę występami podczas lokalnych imprez sportowych organizowanych głównie na Florydzie. W 2008 roku zagrała w musicalu 13, rok później wcieliła się w rolę Caterina (2×2)

Il tempo migliore

0:04

Il tuo tempo

Tempo medio

0:11

I migliori risultati

 • 0:04 - Marcin
 • 0:04 - ivo
 • 0:04 - Nadia
 • 0:05 - anonimo
 • 0:05 - anonimo

Grande zaczęła swoją karierę występami podczas lokalnych imprez sportowych organizowanych głównie na Florydzie. W 2008 roku zagrała w musicalu 13, rok później wcieliła się w rolę Caterina Valentine w serialu młodzieżowym Victoria znaczy zwycięstwo w stacji Nickelodeon, co przyniosło jej największa sławę. Po zakończeniu serialu rozpoczęła pracę w serialu Sam i Cat, w którym wystąpiła razem z Jennette McCurdy. W 2011 roku rozpoczęła karierę muzyczną, wydając płytę zawierającą muzykę z serialu Victoria znaczy zwycięstwo - Musica di Victorious, dzięki której podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Republic Records. W 2013 roku Ariana Grande wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany I tuoi Truly, który zadebiutował na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt według magazynu Billboard. W tym samym roku, wraz z Nathanem Sykesem, nagrała piosenkę Almost Is Never Enough do filmu Dary Anioła: Miasto kości. W 2014 została okrzyknięta Przełomowym artystą roku przez Stowarzyszenie Biznesu Muzycznego (associazione commerciale di musica). W tym samym roku ukazał się jej drugi album studyjny pt. My Everything, który promowały single Problem, który nagrała wraz z Iggy Azaela, Break Free, Love Me Harder i One Last Time. We wrześniu 2014 roku Grande rozpoczęła pracę nad swoim kolejnym albumem, który nosi tytuł Dangerous Woman (początkowo Moonlight) [6]. 29 października 2015 roku piosenkarka udostępniła piosenkę Focus, która początkowo miała być głównym singlem z płyty, lecz oficjalnie usunięto ją z albumu. Również tego samego miesiąca wraz z Andreą Bocellim wydała piosenkę E Piu Ti Penso na jego albumie Cinema, na którym piosenkarka zadebiutowała, śpiewając po włosku [7]. 18 grudnia wydała swój drugi świąteczny minialbum zatytułowany Christmas & Chill [8]. W listopadzie 2015 roku wygrała jedną z dwóch nominacji na American Music Awards. W styczniu 2016 wprowadziła swoją linię kosmetyków do katalogu ferme MAC Cosmetics [9]. Pieniądze ze sprzedaży będą przekazywane na leczenie osób chorych na AIDS [10]. 22 stycznia 2016 roku piosenkarka ogłosiła, że ​​zakończyła prace nad albumem Donna pericolosa. 1 marca potwierdzono, że to piosenka Dangerous Woman będzie głównym singlem z albumu i ukaże się 11 marc

 • Difficolta:

  Molto facile (2×2)

 • Risolto:

  37

 • Aggiunto da:

  miła1

 • A partire dal:

  2017-02-28

 • Rapporto:

Aggiungi un commento