0
0
0
Puzzle Factory

Damon Salvatore

9.0 nessun voto ancora - sii il primo!
il tuo voto:
Damon Salvatore - Damon Salvatore jest jednym z głównych bohaterów serii. Jest starszym bratem Stefana Salvatore. Przez 145 lat di zakochany w Katherine Pierce. Kiedy mu powiedziała, że ​​nigdy go nie kochała (2×2)

0:00

4

Damon Salvatore - Damon Salvatore jest jednym z głównych bohaterów serii. Jest starszym bratem Stefana Salvatore. Przez 145 lat di zakochany w Katherine Pierce. Kiedy mu powiedziała, że ​​nigdy go nie kochała (2×2)

Il tempo migliore

0:03

Il tuo tempo

Tempo medio

0:07

I migliori risultati

 • 0:03 - anonimo
 • 0:03 - Dario
 • 0:05 - anonimo
 • 0:05 - anonimo
 • 0:05 - anonimo

Damon Salvatore jest jednym z głównych bohaterów serii. Jest starszym bratem Stefana Salvatore. Przez 145 lat di zakochany w Katherine Pierce. Kiedy mu powiedziała, że ​​nigdy go nie kochała, Damon zaczął współpracować ze Stefanem oraz Eleną Gilbert, w której się zakochał, a w czwartym sezonie zostali parą. Mieszka w pensjonacie z Eleną i Stefanem w Mystic Falls. Jego najlepszym przyjacielem jest Alaric Saltzman. Wczesne lata życia Damon urodził się 18 czerwca 1839 roku jako syn Giuseppe Salvatore i Lillian Salvatore. 5 listopada 1846 roku urodził się jego brat, Stefan. W pewnym momencie swojego życia wstąpił do Armii Konfederatów. W 1864 roku, Damon wrócił do swojego domu w Mystic Falls, żeby trochę odpocząć od armii. Gdy by w Mystic Falls, poznał wampirzycę Katherine. Zakochał się w niej i opuścił Armię Konfederatów. Niente pochwalał tego jego ojciec. Wygląd zewnętrzny Damon jest dość wysokim i szczupłym mężczyzną. Ma bladą cerę, błękitne oczy i ciemnobrązowe włosy. Najczęściej nosi czarną skórzaną kurtkę, czarną koszulkę i jeansy. Okazyjnie możemy go zobaczyć w garniturze. W latach 70 XX wieku, Damon ubierał się w stylu punka. Nosił czarną skórzaną kurtkę, białą koszulkę z symbolem anarchii lub szarą bez rękawów i ciemne jeansy. W latach jego młodości, Damona często widzimy noszącego białą koszule, dresowe spodnie na szelkach i kapelusz. Razem z bratem nosili bardzo podobne, formalne ubrania, modne w XIX wieku. Różnica pomiędzy ubiorem braci polegała na kolorystyce, Damon nosił niebieskawe, jasne ubrania a Stefan bordowe. W niektórych scenach, Damon jest ubrany w mundur konfederatów. W 1864 Damon miał dłuższe, kręcone, ciemnobrązowe włosy. Osobowość Jako człowiek Damon pierwotnie był bardzo beztrosko żyjącym młodym człowiekiem, którego najlepszym przyjacielem di jego brat - Stefan Salvatore. Damon był oczarowany przez wampirzycę, Katherine Pierce. Jego beztroskie życie zakończyło się, kiedy Stefan zaczął rozmawiać z ojcem o wampirach, co spowodowało uwięzienie Katherine i próbę spalenie jej. Damon kochał Katherine, nie zważając na to, że przynosiło to wstyd jego ojcu. Zrobił wszystko, żeby ją odzyskać, poświęcając nawet własne życie.

 • Difficolta:

  Molto facile (2×2)

 • Risolto:

  18

 • Aggiunto da:

  Ludmi4

 • A partire dal:

  2017-02-08

 • Rapporto:

Aggiungi un commento