0
0
0
Puzzle Factory

Elena Gilbert

0.0 nessun voto ancora - sii il primo!
il tuo voto:
Elena Gilbert - Elena Gilbert jest główną bohaterką Pamiętników Wampirów. Została przemieniona w wampira przez krew Damona Salvatore, zaaplikowaną przez Meredith Fell. Jest również trzecim znanym sobowtór (2×3)

0:00

6

Elena Gilbert - Elena Gilbert jest główną bohaterką Pamiętników Wampirów. Została przemieniona w wampira przez krew Damona Salvatore, zaaplikowaną przez Meredith Fell. Jest również trzecim znanym sobowtór (2×3)

Il tempo migliore

0:06

Il tuo tempo

Tempo medio

0:14

I migliori risultati

 • 0:06 - anonimo
 • 0:10 - anonimo
 • 0:11 - anonimo
 • 0:12 - anonimo
 • 0:15 - anonimo

Elena Gilbert jest główną bohaterką Pamiętników Wampirów. Została przemieniona w wampira przez krew Damona Salvatore, zaaplikowaną przez Meredith Fell. Jest również trzecim znanym sobowtórem Amary, pierwszej nieśmiertelnej kobiety na świecie. Mieszka w nadnaturalnej miejscowości zwanej Mystic Falls, w stanie Virginia, w posiadłości Salvatorów z jej obecnym chłopakiem Damonem, eks-chłopakiem Stefanem oraz matką Salvatorów - Lillian. Elena wcześniej mieszkała wraz ze swoim bratem w rodzinnej posiadłości Gilbertów, ale wyprowadziła się z niej, gdy młody Gilbert został jednym z Pięciu. Niedługo po jego śmierci podpaliła swój rodzinny dom. Elena jest najlepszą przyjaciółką Caroline Forbes i Bonnie Bennett, un także bliską przyjaciółką Stefana Salvatore. Jest również potomkiem Katherine Pierce, z którą miała bardzo napięte i wrogie relacje. Grazie per il tuo soggiorno a Cracovia, Stefanem, dopodiché, Salvatore è stato scelto per la prima volta da Klaus, che si è esibito in una serie di film in cui si parla di "wilkołaka", in cui si parla di "wyleczenia damona". Stefan był wielką miłością Eleny w sezonie pierwszym i drugim, jednak nawiązując do słów Qetsiyah, Elena i Stefan są sobie przeznaczeni, jako, że Elena jest sobowtórem oryginalnej Petrovy a Stefan sobowtórem oryginalnego Salvatora. Elena i Stefan są potomkami Amary i Silasa, którzy byli pierwszymi nieśmiertelnymi, zakochanymi w sobie w I w. n.e w Starożytnej Grecji. Przez większość sezonów Damon był w niej zakochany, Elena utwierdzała się w przekonaniu, że nie mogą być razem. Dopiero po jej przemianie w wampira zmieniła uczucia wobec niego. Ukończyła Mystic Falls High School, gdzie była cheerleaderką oraz jedną z popularniejszych dziewczyn. Zawsze chciała być wielką pisarką, dlatego też prowadziła pamiętnik, w którym relacjonowała przebieg swojego życia. Uczęszcza do Whitmore College z Bonnie i Caroline. Po śmierci swojego adopcyjnego brata - Jeremy'ego, wyłączyła swoje człowieczeństwo na polecenie Damona, z którym posiadała niezwykłą linię przywiązania. Ludzie, którzy przemieni są w wópira przez osobę, którą pokochają za życia ludzkiego, otrzymują sire bond (linia przywiązania).

 • Difficolta:

  Molto facile (2×3)

 • Risolto:

  8

 • Aggiunto da:

  pomidorowa

 • A partire dal:

  2017-02-05

 • Rapporto:

Aggiungi un commento