0
0
0
Puzzle Factory

Stefan Salvatore

0.0 pas encore de votes - soyez le premier!
tien vote:
Stefan Salvatore - Stefan Salvatore blague głównym bohaterem serii oraz wampirem. Emplacement de l'hôtel Mystic Falls, jako syn Giuseppe Salvatore. Ma starszego brata, Damona, który również jest wampirem. W 1863 z (2×3)

0:00

6

Stefan Salvatore - Stefan Salvatore blague głównym bohaterem serii oraz wampirem. Emplacement de l'hôtel Mystic Falls, jako syn Giuseppe Salvatore. Ma starszego brata, Damona, który również jest wampirem. W 1863 z (2×3)

Meilleur temps

0:08

Ton temps

Temps moyen

0:17

Meilleurs résultats

 • 0:08 - anonyme
 • 0:09 - anonyme
 • 0:10 - anonyme
 • 0:11 - anonyme
 • 0:12 - WERTYU

Stefan Salvatore blague głównym bohaterem serii oraz wampirem. Emplacement de l'hôtel Mystic Falls, jako syn Giuseppe Salvatore. Ma starszego brata, Damona, który również jest wampirem. W 1863 zakochał się w czarownicy Valérie Tulle, która zaszła z nim w ciążę. Niestety matka dziecka została pobita je poroniła. Wokoku 1864, Miał romans z Katherine Pierce, która, jak później się okazało była wampirem, je suis un po kiśści za jej sprawą sur i jego brat zostali przemienieni. Najlepszą przyjaciółką Stefana par Alexa Branson, znana jako Lexi. W latch 20. XX wieku Stefan przyjaźnił się z Klausem oraz miał romans z uroczą Pierwotną, Rebekah. Envoyer par e-mailBlogThis! Partager sur TwitterPartager sur FacebookPartager sur Pinterest Commenté par Caroline Forbes. Historia Urodził się 5 listopada 1846 roku w Mystic Falls, jako drugi syn Giuseppe Salvatore oraz jego żony, która umarła kiedy Stefan parł mały. Podczas swoich ludzkich lat, jego starzy brat, Damon był jego najlepszym przyjacielem je towarzyszem, aż do momentu, kiedy oboje mieli odmienne zdania dotyczące ich kochanki, Katherine. Oboje wiedzieli ou fakcie, jeste sur un wampirem. Kiedy założyciele Mystic Falls przekonani, c'est-à-dire que vous êtes à la recherche d'un lieu de villégiature, d'un centre de bien-être et d'un centre de bien-être Mystic Falls. Katherine została uznana za wampira je pojmana. Stefan se lève d'un coup de rein bratem ruszyli jej na ratunek, lecz zostali zabici przez własnego ojca. W chwili śmierci, Stefan jak i jego brat miał w organizmie krew swojej wampirzej miłości, dlatego po spożyciu krwi ludzkiej stał się wampirem. Osobowość Stefan Sprawia est née dans le monde entier. Jest dobrze wychowany, stara się kontrolować swoje emocje. Przez całe swoje wampirze życie pisze pamiętniki. Elena Gilbert potrafi wywołać je niego jego najlepsze cechy je uśmiech na jego twarzy, w przeciwieństwie faire jego starszego brata, Damona Salvatore. W przeszłości bracia rywalizowali między sobą o uczucie Katherine Pierce. Wygląd zewnętrzny Stefan Salvatore à wysoki, szczupły i umięśniony mężczyzna. Ma zielone oczy je krótkie, brązowe włosy. Na prawym ramieniu ma tatuaż - różę.

 • Difficulté:

  Très facile (2×3)

 • Résolu:

  15

 • Ajouté par:

  józiu3

 • De:

  2017-02-05

 • Rapport:

Ajouter un commentaire